هولدینگ لیروک در سال 2005 بر اساس قدردانی های مهندسی و تجربه گسترده قبلی تأسیس شده است.
فناوری اتاق تمیز لیروک، فناوری خنک کننده لیروک، تهویه مطبوع لیروک و هیل. Air Treatment و Lirok Pharma زیرمجموعه های هلدینگ لیروک با هدف ارائه محصولات با کارایی بالا در Cleanrooms، Cooling Towers، HVAC & فن آوری های تصفیه هوا و دارویی.
در مدت دو سال هلدینگ لیروک بخش تولید خود را توسعه داد تا انتظارات مشتریان را با نتایج برتر برآورده کند.
فناوری خنک کننده لیروک بهترین راه حل های جامع مهندسی، تدارکات و ساخت و ساز (EPC) را در این زمینه ارائه می کند. فن‌آوری‌های خنک‌کننده که از کدها و استانداردهای بین‌المللی پیروی می‌کنند.
ما مسئولیت، کیفیت و دقت را در مجموعه محصولات نوآورانه خود شامل Wet, Dry & ترکیبی، جریان متقابل و آمپر؛ Crossflow، Open & مدار بسته، اجباری و تقویت کننده کشش القایی، بتن، فولاد و آمپر؛ برج های خنک کننده بدنه FRP در شرایط کاری بی حد و حصر برای صنایع بالا و متوسط.

با توجه به تجزیه و تحلیل در محل، فناوری خنک‌کننده لیروک راه‌حل‌های پیشرفته‌ای را برای بهینه‌سازی، عیب‌یابی و اصلاح انواع برج‌های خنک‌کننده که به‌طور عملکردی فرآیند خنک‌سازی آب در گردش را انجام می‌دهند، برای سال‌ها پیشنهاد می‌کند.

تکنیک‌های کلیدی مدیریت انرژی ما. به منظور حصول اطمینان از حداکثر صرفه جویی در مصرف آب، بهره وری انرژی، عملکرد ایمن و حفاظت از محیط زیست در سیستم خنک کننده، منعکس کننده استعداد و فداکاری تیم مهندسی ماست که راه حل مناسبی را برای نیازهای مشتری ارائه می دهد.